Blog

X Wojewódzki Turniej Halowej Piłki Nożnej Drużyn OSP Województwa Kujawsko-Pomorskiego

W dniu 15 lutego 2014 roku w Gąsawie odbył się X Wojewódzki Turniej Halowej Piłki Nożnej Drużyn OSP Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Startowało 15 drużyn a wśród nich drużyna OSP z Zakładu Bydgoszcz, jako reprezentant Miasta Bydgoszcz.W meczu finałowym, dającym awans do turnieju ogólnopolskiego zmierzyły się drużyna OSP Gorczenica z drużyną ZOSP TELE-FONIKA Kable. W regulaminowym czasie wynik 0:0. Dla rozstrzygnięcia wyniku meczu były rzuty karne. Niestety przegraliśmy 5:6. Dla rzetelności kronikarskiej dodam, że 3. miejsce zajęła drużyna gospodarzy OSP Gąsawa.

Nasza drużyna grała w składzie:
Myśliński Mariusz – kapitan,
Przybyliński Artur – bramkarz,
Błoński Jarosław,
Kukiełczyński Arkadiusz,
Muzykiewicz Grzegorz,
Szymański Andrzej,
Wrzosek Sławomir,
Zawiszewski Szymon,
Zużydło Marcin,
Zużydło Radosław.
Trenerem i menager zespołu jest Kowalski Jarosław.
Kierownik drużyny – Myszka Czesław.

Drużyna otrzymała puchar ufundowany przez Starostę Powiatu Żnińskiego. Dodatkowo Przybyliński Artur otrzymał nagrodę indywidualną dla najlepszego bramkarza. To już druga taka nagroda dla naszego bramkarza. Czy zagramy w turnieju ogólnopolskim? Wszystko zależy od tego ile drużyn zgłosi się do turnieju. Aby nie być zaskoczonym udziałem w turnieju krajowym zaczynamy intensywnie trenować.