Blog

SPOTKANIE SENIORÓW POŻARNICTWA

W dniu 28 lipca 2018r. w Pile – Młyn gm. Gostycyn. W Wojewódzkim Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowym, odbyło się X Jubileuszowe spotkanie Seniorów Pożarnictwa województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Spotkanie rozpoczęła msza święta celebrowana przez księdza seniora Zbigniewa Koślickiego z Dźwieżna  k/Chełmży. W spotkaniu uczestniczyli: Prezes OW Związku OSP RP woj. Kujawsko – Pomorskiego, Druh Zdzisław Dąbrowski, oraz z-ca komendanta woj. PSP w Toruniu st. brygadier Sławomir Herbowski. Naszą Jednostkę, jako delegacja OM Związku OSP RP w Bydgoszczy reprezentowali Druhowie: Jan Siuda, Kazimierz Mróz, Tadeusz Dubicki i Czesław Myszka.

Wszyscy uczestnicy spotkania z rąk Druha Prezesa Zdzisław Dąbrowskiego otrzymali dyplomy gratulacyjne, oraz pamiątkowy kubek w związku z X spotkaniem i przypadającej w tym roku 150 rocznicy urodzin założyciela OSP Druha Bolesława Chomicza.

Nad całością uroczystości czuwali Druh Dyrektor Piotr Tomaszewski i Druh Roman Kwaśnik. W imieniu ZOSP Tele-Fonika Kable – Zakład Bydgoszcz. Dziękujemy.!

Druhom seniorom życzymy zdrowia i do zobaczenia za rok.!