Blog

POŻEGNANIE GIMNAZJUM Nr 3.!!!

W dniu 18 czerwca 2019r. na zaproszenie Dyrekcji ZS-35 gościliśmy z wizytą na zakończenie roku szkolnego w Gimnazjum nr 3. Reforma szkolnictwa spowodowała, że to koniec działalności Gimnazjum. Akademia dała możliwość podsumowania, 5-cio letniej działalności MDP. W okresie od 2015-2019r. przez MDP przewinęło się ponad 70 gimnazjalistów, którzy wzięli udział w kilkudziesięciu zawodach na szczeblu miasta, powiatu i woj. Kujawsko-Pomorskiego. Uczestniczyli w zawodach w Austrii, Białorusi i Niemczech. Byli obecni na dwóch Zlotach MDP                i  trzech obozach treningowych. Miło nam poinformować, że większość członków MDP to wzorowi uczniowie. Za swą działalność, na wniosek Jednostki Prezydium OM Związku OSP RP                 w Bydgoszczy nadało srebrne i brązowe odznaki MDP.

Srebrne odznaki otrzymali:

         Daria          Mistrzak,     Weronika     Opalińska,

         Roksana      Gruszecka,  Marita                  Gryczka,

         Agnieszka    Snopko,       Konrad        Gruszecki.

Brązowe odznaki otrzymali:

Julia           Rutkowska, Patrycja       Supińska,

Weronika     Rudnicka     Mateusz      Rutkowski,

Dominik      Nadolny,      Bartosz        Krawczyk,

Katarzyna    Bojdo.

Odznaki wręczył w-ce Prezes OM Związku OSP RP w Bydgoszczy Druh Czesław Myszka,             w towarzystwie Pani Dyrektor ZS-35 Małgorzaty Kryś i Opiekuna MDP z ramienia szkoły               Pani Kamilii  Bejger-Rudnickiej.

Naczelnik ZOSP Druh Marcin Szmyt i opiekun MDP z ramienia Jednostki                              Druh Damian Grzeliński, wręczyli Druhnom i Druhom okolicznościowe dyplomy i upominki ufundowane przez zakład pracy Tele-Fonikę Kable S.A. Myślenice. Wszystkim Druhnom i Druhom gratulujemy odznaczeń. Dziękujemy za zaangażowanie w działalności MDP. Życzymy pięknych, słonecznych i udanych wakacji. Powodzenia na dalszej drodze zdobywania wiedzy. Dziękujemy Pani Dyrektor Małgorzacie Kryś za wspieranie działalności MDP. Opiekunom,         Pani Kamilii Bejger-Rudnickiej, Malwinie Bembniście i Panu Tomaszowi Polakowi,                       za poświęcony czas i osobiste zaangażowanie.