Blog

MSZA ŚW. W NASZEJ INTENCJI

W dniu 22 maja 2020r. z inicjatywy Prezesa zarządu OM Związku OSP RP w Bydgoszczy, Druha  Leszka Szmyta,  w Parafii pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Bydgoszczy                                    na Siernieczku, odbyła się Msza św. w intencji bydgoskich strażaków.

Mszę św. celebrował ks. Proboszcz Janusz Tusk. We mszy Św. uczestniczyli druhny           i druhowie z wszystkich bydgoskich Jednostek OSP.

Naszą Jednostkę reprezentowali: Druh Damian Grzeliński, (główny organizator),          Druh Czesław Myszka, Druh Artur Przybyliński, Druh Mariusz Majchrzak,                  Druh Arkadiusz Kwiatkowski, Druh Piotr Mańkowski i Druh Marcin Franke,                 oraz seniorzy, Druh Jan Siuda i Tadeusz Dubicki

W imieniu ks. Proboszcza przekazujemy, dla wszystkich strażaków, podziękowanie za ofiarną służbę a także życzenia bezpiecznej i satysfakcjonującej służby.