Blog

ZLOT + ZAWODY MDP

W dniach  14 – 17 czerwca 2018r. w ośrodku OW Związku OSP woj. kujawsko-pomorskiego, odbył się doroczny, już XIV Zlot MDP. W zlocie uczestniczyła nasza drużyna jako przedstawiciel OM Związku OSP RP w Bydgoszczy. W zlocie uczestniczyli:

Bojdo Martyna, Gruszecka Roksana, Jaszczik Julia, Jaszczik Mateusz, Krawczyk Bartosz, Michalska Nikola, Michalski Szymon, Supińska Patrycja, Strykowski Karol, Zakrzewski Oskar. Opiekunem z ramienia OSP była druhna Patrycja Kirsztajn.

Ta sama ekipa, mimo już wakacji w dniu 30 czerwca startowała w Sitnie w zawodach MDP wg. regulaminu CTiF o puchar Wójta Gminy Sośno. Drużyna startowała oczywiście jako drużyna chłopców. Zajęte 4 miejsce z niezłym wynikiem 963,50 p. należy uznać za sukces.

Drużynie jak i opiekunom, Pani Kamili Bejger-Rudnickiej, oraz Patrycji Kirsztajn 

i Jakubowi Habeckiemu, dziękujemy za opiekę i osobiste zaangażowanie.

Młodzieży dziękujemy za rok startów w zawodach i życzymy udanych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu, najpierw na treningach a następnie na wojewódzkich zawodach MDP w Fordonie – 15.09.2018r.!!!