Ślubowanie MDP

W dniu 13.10.2015r. w Zespole Szkół nr 35 im. Gen. Józefa Hallera – Gimnazjum nr 3, odbyła się uroczystość „Ślubowania na Sztandar Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej”, nad którą jednostka sprawuje opiekę. Gospodarzem uroczystości była Pani Dyrektor mgr Małgorzata Kryś. Wśród gości m.in. Z-ca Dyrektora Tele-Foniki Kable – Zakład Bydgoszcz Pan Maciej Nadratowski, Prezes Oddziału Miejskiego Związku OSP RP w Bydgoszczy Dh Leszek Szmyt, Dowódca JRG-1 KM PSP w Bydgoszczy mł. bryg. Sławomir Reszkowski.

Ślubowanie na sztandar złożyli: Daria Mistrzak i Rafał Adamczewski.

Drużyna:

Nawrocka Julia
Rutkowska Monika
Opalińska Karolina
Opalińska Weronika
Szymańska Weronika
Skierski Maciej
Gorgol Hubert
Romel Wojciech
Bredow Kacper

Po ślubowaniu, z rąk Pani Dyrektor i Dyrektora T-F Kable, wszyscy otrzymali legitymacje członka MDP. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na zawodach.
Druga część uroczystości była poświęcona Świętu Komisji Edukacji Narodowej. Miło nam poinformować, że Pani Kamila Bejger – Rudnicka, Opiekun MDP została wyróżniona statuetką „Nauczyciel roku” w ZS-35. Serdeczne gratulacje.

Uroczystość zakończyła część artystyczna, przygotowana przez uczniów, w tym również członków MDP. Brawo!