RODO (GDPR) – Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych.

Korzystając ze strony www.ospkabel.pl zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych zgodnie z poniższą formułą.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych, a także Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO), oraz Polityka Bezpieczeństwa Informacji w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Zakładowa Ochotnicza Straż Pożarna przy Tele-Fonika Kable Zakład Bydgoszcz, 85-957 Bydgoszcz, ul.Fordońska 152.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usługi formularza kontaktowego. Wiem, że zgodę tą mogę w każdej chwili wycofać”.

Zbiór danych osobowych można pobrać za pomocą kontaktu z osobą odpowiedzialna za RODO
w ZOSP KABEL dh Marcin Szmyt tel. 571-457-118