Pożegnanie Druha Michała Poray-Różańskiego

W dniu 7 lutego 2017r. na cmentarzu komunalnym w Bydgoszczy odprowadziliśmy na miejsce wiecznego spoczynku Druha Michała Poray-Różańskiego. W ostatniej drodze towarzyszyła Mu najbliższa rodzina, znajomi i przyjaciele. Brać strażacką reprezentowali strażacy z wszystkich jednostek Miasta Bydgoszczy. Na czele z Prezesem OM Związku OSP RP w Bydgoszczy Druhem Leszkiem Szmytem. Poczty sztandarowe wystawili: Oddział Miejski Związku OSP RP w Bydgoszczy i ZOSP Tele-Fonika Kable – Zakład Bydgoszcz. Liturgię celebrował ks. Tomasz Cyl, proboszcz parafii Św. Królowej Jadwigi. Druhu Michale, dziękujemy za Twoją służbę. Spoczywaj w pokoju. Będzie nam brakowało Twojego głosu na zawodach i uroczystościach strażackich.