PO RAZ 8 W GĄSAWIE

W dniu 9 marca  2019r. odbył się w Gąsawie już  XV Wojewódzki Turniej Halowej Piłki Nożnej Drużyn OSP woj. Kujawsko-Pomorskiego o Puchar Prezesa Zarządu OW ZOSP RP.

To już 8  start naszej drużyny w tym turnieju począwszy od 2011r.

W turnieju startowało łącznie 13 drużyn podzielonych na dwie grupy: Gąsawa i Żnin.

Zwycięzcą turnieju została drużyna:   OSP Lubsin – (powiat radziejowski)

Nasz pogromca w ćwierćfinale!!!

Drugie miejsce:                                 OSP Steklin – (powiat toruński)

Trzecie miejsce:                                 OSP Marcinkowo Dolne – (powiat żniński)

Zwycięska drużyna będzie reprezentować woj. kujawsko-pomorskie,                                              na X Ogólnopolskim Turnieju w dniach 6-7 kwietnia 2019r. Gasawa-2019.

Druhom z OSP Lubsin, serdecznie gratulujemy.!

Nasza drużyna w grupie eliminacyjnej uzyskała wyniki:

1. OSP Tele-Fonika Kable   –   OSP Marcinkowo Dolne                 1:3
  2. OSP  „                                     –   OSP Żnin                             1:5
  3. OSP „                             –   OSP Chlebowo                     4:1
  4. OSP „                             –   OSP Cieszyny                      2:2
  5. OSP „                             –   OSP Sośno                          2:1     3 m w grupie.

……………………………………………………………………….

Ćwierćfinał:

• OSP Tele-Fonika Kable             –   OSP Lubsin                0:3

Drużyna wystąpiła w składzie:

Dąbrowski Dariusz, Wrzosek Sławomir, Habecki Jakub, Gburek Łukasz, Błoński Jarosław, Iwanowski Łukasz, Błażejewicz Patryk, Gołecki Jakub, Dąbrowski Remigiusz,

Słupicki Dawid.  Drużynie dziękujemy za grę i walkę na boisku.

Menagerem drużyny był druh Artur Przybyliński.